Mieszkanie, ul. Polna
Polna, Groblice, dolnośląskie
- 829 000 zł
- 117,27 m²
- 7 069,16 zł/m²
Paulina Kluge
Skontaktuj się
Mieszkanie, ul. Polna
Polna, Groblice, dolnośląskie
zaktualizowane:
16 maja 2026
Mieszkanie, ul. Polna
Zaktualizowane: 16 maja 2026
829 000 zł 117,27 m² 7 069,16 zł/m²
1/1
4
2010
garaż wolnostojący
dobry
Zobacz na mapie
Piętro:
1/1Liczba pokoi:
4Rok budowy:
2010Miejsce parkingowe:
garaż wolnostojącyStan mieszkania:
dobrySzczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: mieszkanie na sprzedaż
- Cena: 829 000 zł (7 069,16 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępne: maj 2026
- Forma własności: własność
- Charakterystyka mieszkania: 117,27 m² (104,32 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje, 2 łazienki; stan: dobry
- okna: plastikowe
- Budynek: rok budowy: 2010
- Rozkład mieszkania: piętro 1/1, jednopoziomowe, poddasze
- Powierzchnia dodatkowa: balkon
- Czynsz: 1 000 zł
- Wyposażenie: mieszkanie umeblowane, lodówka, piekarnik, płyta gazowa / elektryczna, zmywarka, pralka
- Kuchnia: z oknem
- Łazienka: wanna, prysznic, oddzielne WC
- Media: gaz; ogrzewanie: gazowe
- Internet, telewizja kablowa
- klimatyzacja
- Świadectwo charakterystyki energetycznej: nie
- Bezpieczeństwo: monitoring/kamery
- Miejsce parkingowe: garaż wolnostojący (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: New Wroclove Property sp. z o.o., zaktualizowane: 16.05.2026
- numer ogłoszenia: 608314
Lokalizacja
- Adres: Polna, Groblice, Siechnice, wrocławski, dolnośląskie
- Otoczenie: las
- W pobliżu: żłobek, przedszkole, szkoła podstawowa, przystanek autobusowy, dworzec kolejowy, centrum handlowe, plac zabaw
Opis nieruchomości
Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem oraz garażem, zlokalizowane w Groblicach obok Siechnic.
Budynek z 2010r. Zabudowa bliźniacza z podziałem na parter oraz piętro. Balkon od strony południowej. Bezpośrednie wejście z zewnątrz. Dużo terenów zielonych. Cicha i spokojna okolica. (...)